مشاوره و سفارش

رب گوجه آوازه

قیمت رب گوجه آوازه در بازار عمده فروشی بسیار مناسب تر است. مسلما خرید رب گوجه فرنگی از طریق نمایندگی های فروش و مراکز عمده فروشی می تواند برای خریداران با سود بهتری همراه باشد. رب گوجه یکی از بهترین چاشنی غذا های ایرانی می باشد که به رنگ و طعم غذا می افزاید. این محصول برند های زیادی دارد اما محصولی فروش بالایی دارد که چنین مواردی را داشته باشد.
1. کیفیت بالا 2. بریکس مناسب 3. خلوص صد در صد 4. تولید در حجم زیاد

برخی از فواید رب گوجه فرنگی

رب گوجه فرنگی منبع ویتامین K و چندین نوع از انواع ویتامین B است. هر قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی دارای ۵ میلی‌گرم آهن است، بنابراین یکی از مهم‌ترین خواص رب گوجه فرنگی، تاثیر بسیار شگرف آن بر روی عملکرد گلبول‌های قرمز خون است. یک قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی همچنین دارای ۱۶۲ میلی‌گرم پتاسیم است که می‌تواند در تنظیم میزان آب و مواد معدنی بدن بسیار موثر باشد.

رب‌گوجه فرنگی خاصیت ضد آفتاب


از جمله دیگر خواص رب‌گوجه فرنگی خاصیت ضد آفتاب‌‌ بودن آن است. مصرف کردن رب گوجه فرنگی، می‌تواند شما را در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید محافظت نماید. مقاله‌ای که در ماه می ۲۰۰۱ در مجله تغذیه (Journal of Nutrition) منتشر شد، نشان داد که مصرف روزانه ۴۰ گرم رب گوجه فرنگی به همراه ۱۰ گرم روغن زیتون به مدت ۱۰ هفته، می‌تواند تا ۴۰ درصد آفتاب‌سوختگی را کاهش می‌دهد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

هدف این مجموعه فروش رب و سس گوجه فرنگی می باشد که باچندیدن کارخانه قرارداد دارد و تنوع محصولات دارد که به صورت جزئی و کلی به مردم تحویل داده می شود این مجموعه ازتاریخ 1399/08/01می خواهد شروع به کار کند وبا پخش به سراسر کشور به مردم خدمت رسانی کند

مدیر مجموعه آراد

ذکریاملک زاده

Call Now Buttonتماس بگیرید