مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات رب گوجه فرنگی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع رب گوجه جردن

رب گوجه فرنگی جردن از دیگر محصولات ارائه شده توسط بازار گوجه ایران است که در انواع بسته بندی های عمده به فروش می رسد .
پوسیدگی اسکلروتینایی یک بیماری در ساقه گوجه فرنگی است و در جایی که سابقه آن در خاک وجود داشته باشد ، دوباره هم دیده خواهد شد .
این بیمارگر دامنه میزبانی وسیعی دارد و روی خیلی از گیاهانی که در مجاورت گوجه فرنگی وجود دارند دیده می شود . پوسیدگی در نزدیکی پایین ساقه ممکن است دور تا دور ساقه را فرا بگیرد که موجب پژمردگی و مرگ بافت های هوایی گردد . کولتیوار مقاومی در برابر این بیماری موجود نیست . 
در گوجه فرنگی های کشت شده در مزرعه قارچ ساقه را در نزدیکی خاک مورد حمله قرار می دهد و در گوجه فرنگی های گلخانه ای قارچ ساقه را گره ای که اغلب یک سانتی متر است بالای خاک قرار دارد ، مورد حمله قرار می دهد . قارچ باعث ایجاد پوسیدگی مایل به قهوه ای حاوی بافت های نرم در ساقه می شود ، و در نهایت گیاه پژمرده شده و خواهد مرد . زمانی که بیماری پیشرفت کرد یک پوشش سفید مایل به خاکستری قارچ ، ممکن است سطح بافت های آلوده را پوشش دهد .
در مراحل آخر بیماری قسمت های آلوده ساقه اگر برش داده شوند ، حفره هایی پر از قارچ سفید پنبه ای را نشان می دهند که اسکلروشیوم های سیاه محکم در آنها قرار گرفته است . اسکلروشیوم های Sclerotinia sclerotiorum از نظر اندازه تقریبأ هم اندازه بذر لوبیا سفید هستند ، در حالی که اسکلروشیوم های کوچک تر S . minor (در حدود اندازه بذر شاهی ) هستند ، و به صورت توده های در بیرون ساقه تجمع پیدا می کنند

من در حوزه رب گوجه فرنگی مشغول به کار هستم

مجموعه …  شما را به خرید بهترین محصولات رب گوجه فرنگی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید